آموزش قرار دادن مقاله در سایت وردپرسی

پست کردن مقاله در سایت وردپرسی بسیار ساده تر از آن چیزیست که فکر می کنیم، فقط کافیست مراحل زیر را گام به گام و به دقت اجرا کنیم:

برای قرار دادن نوشته هایمان در سایت وردپرسی اول از همه باید به قسمت پیشخوان یا به عبارتی پنل مدیریتی سایت برویم که برای این کار کافیست در ادامه آدرس سایتمان تایپ کنیم wp-admin/ به عنوان مثال https://webnabat.com/wp-admin سپس یوزرنیم و پسوردمان را وارد کرده و وارد داشبورد سایتمان می شویم. در این قسمت دو انتخاب داریم، انتخاب اول آنست که بر روی گزینه نوشته ها و سپس افزودن نوشته کلیک کنیم و در انتخاب دوم می توانیم از گزینه نوشته ها، همه نوشته ها را انتخاب کرده و در بالای صفحه افزودن نوشته را کلیک کنیم. چنانچه قبلا نیز پستی داشته و حالا می خواهیم آن را ویرایش کنیم می توانیم از گزینه همه نوشته ها به مقاله مورد نظرمان دسترسی ییدا کرده و آن را ویرایش کنیم .

در برگه افزودن نوشته ابتدا در بالای صفحه عنوان مقاله مان را می نویسیم و در کادر سفید پایین شروع به نوشتن متن مقاله می کنیم. چنانچه مایل به گذاشتن عکس داخل مقاله مان باشیم می توانیم از گزینه افزودن پرونده چند رسانه ای کمک بگیریم. اگر عکس را قبلا بارگذاری کرده باشیم فقط کافیست آن را از کتابخانه پرونده چند رسانه ای انتخاب کنیم در غیر اینصورت ابتدا اقدام به بارگذاری عکس کرده و سپس در نوشته درج می کنیم .

در قسمت انتشار، گوشه سمت چپ بالای صفحه می توانیم وضعیت نوشته را انتخاب کنیم که مثلا در و ضعیت پیش نویس باقی بماند یا منتشر شود. همچنین در قسمت دسته بندی ها می توانیم دسته مورد نظرمان که قرار است مقاله در آن قرار بگیرد انتخاب کنیم .

در قسمت برچسب ها می توانیم برای پستمان پرچسب تعریف کنیم. همچنین در قسمت پوسته میتوانیم برای هر مقاله بطور مجزا تنظیمات سایدبار، فوتر و هدر را تنظیم نماییم.

در انتها این امکان را داریم که برای مقاله مان تصویری به عنوان تصویر شاخص انتخاب کنیم، این عکس در بالای مطلبمان نمایش داده می شود. همچنین می توانیم انتخاب کنیم که تصویر شاخص در نوشته تکی نمایش داده نشود.

به همین سادگی کار گذاشتن مقاله در سایت وردپرسی ما به پایان می رسد و می توانیم از لذت به اشتراک گذاشتن مقالات ارزشمند با دیگران بهره مند شویم.

منبع :https://webnabat.com

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید ؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

پاسخی بگذارید